Nauczyciele-doradcy metodyczni

Buczkowska-Staniec Barbara
tel. 502450694
buczkowska-staniec@womczest.edu.pl
wychowanie przedszkolne
Częstochowa – przedszkola od nr 1 do 39


Durka Jarosław
tel. 600458947
durka@womczest.edu.pl
historia
Powiaty: lubliniecki i myszkowski – szkoły podstawowe


Frejlich Agnieszka
tel. 514388520
frejlich@womczest.edu.pl
język polski
Częstochowa – szkoły podstawowe od nr 1 do 39


Gendek-Barhoumi Beata
tel. 502052166
gendek-barhoumi@womczest.edu.pl
język polski
Powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski – szkoły ponadpodstawowe


Kanoniak Barbara
tel. 601491305
kanoniak@womczest.edu.pl
geografia
powiat częstochowski – szkoły podstawowe


Kiełczykowska Iwona
tel. 512283148
kielczykowska@womczest.edu.pl
edukacja wczesnoszkolna
Częstochowa – szkoły podstawowe


Klimczak Justyna
tel. 604123959
klimczak@womczest.edu.pl
geografia
Powiaty: kłobucki i lubliniecki – szkoły podstawowe


Leszcz-Krysiak Agnieszka
tel. 600121185
leszcz-krysiak@womczest.edu.pl
wychowanie przedszkolne
Częstochowa (przedszkola od nr 40 do 44; przedszkola niepubliczne), powiat kłobucki – przedszkola


Milejska-Cień Justyna
tel. 513947325
milejska-cien@womczest.edu.pl
język polski
Powiat częstochowski – szkoły podstawowe


Pląskowska-Grondys Olga
tel. 602769934
plaskowska-grondys@womczest.edu.pl
chemia
Powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski – szkoły podstawowe


Pochwat Katarzyna
tel. 514909636
pochwat@womczest.edu.pl
język niemiecki
Powiaty: częstochowski i kłobucki – szkoły podstawowe


Pruska Renata
tel. 509097473
pruska@womczest.edu.pl
przedmioty ekonomiczne
Częstochowa, powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski – szkoły ponadpodstawowe


Śledziona Izabela

tel. 663877972
sledziona@womczest.edu.pl
biologia
Powiaty: częstochowski i kłobucki – szkoły podstawowe


Trelińska Katarzyna
tel. 507197803
trelinska@womczest.edu.pl
edukacja wczesnoszkolna
Powiat częstochowski – szkoły podstawowe


Witek Izabela
tel. 501067988
witek@womczest.edu.pl
Muzyka
Powiaty: częstochowski i lubliniecki – szkoły podstawowe


Włodarczyk Damian
tel. 606212598
dwlodarczyk@womczest.edu.pl
Geografia
Powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski – szkoły ponadpodstawowe


Wójcik Joanna
tel. 793070804
wojcik@womczest.edu.pl
Język polski
Powiaty: kłobucki i myszkowski – szkoły podstawowe


Żmudziński Józef
tel. 505797998
zmudzinski@womczest.edu.pl
Język polski
Miasto Częstochowa – szkoły podstawowe od nr 40 do 54; szkoły podstawowe niepubliczne; PSP SPSK; PSP Sióstr Zmartwychwstanek


Żyłka Marek
tel. 609617299
zylka@womczest.edu.pl
Przedmioty zawodowe elektryczne – szkoły ponadpodstawowe
Miasto Częstochowa, powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski